W ostatnich latach meble technorattanowe stały się światowym trendem. Jest to jeden z najbardziej wykwintnych i najbardziej poszukiwanych mebli, które są wykorzystywane jako dzieło sztuki. Meble technorattanowe to jeden z najpiękniejszych materiałów. Może być stosowany w różnych pomieszczeniach domu i wygląda bardzo elegancko. Ale nie jest łatwo uzyskać odpowiedni rozmiar. Meble wykonane są z technorattanu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym i łatwym do prania.

Modułowy zestaw technorattanowy z fotelem i wysokim stołem Nilamito VIII Plus Anthracite & Blue Grey

Modułowy zestaw technorattanowy z fotelem i wysokim stołem Nilamito VIII Plus Anthracite & Blue Grey

Prezentowany zestaw mebli jadalnianych z technorattanu to funkcjonalny i elegancki element, który doskonale nadaje się do siedzenia na świeżym powietrzu w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Plecionka technorattanowa i kolor utrzymane są w nowoczesnym stylu, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować na większości miejskich balkonów czy patio. Będzie też doskonałym wyborem do miejsc publicznych, takich jak bary i kluby! Dzięki tym meblom z łatwością stworzysz luksusowe aranżacje dzięki obecnemu wyposażeniu - ten modułowy zestaw jadalniany z technorattanu zawiera zarówno krzesło, jak i stół na jednym końcu!

Odwiedź stronę

 

Komplet mebli ogrodowych na taras z szarego technorattanu Ligurito VIII Off-White Elite & Taupe

Komplet mebli ogrodowych na taras z szarego technorattanu Ligurito VIII Off-White Elite & Taupe

Coraz bardziej doceniamy możliwość spędzania czasu w ogrodzie lub na tarasie. Warto zadbać o to, by mieć najwygodniejsze meble wypoczynkowe do tego typu spotkań na świeżym powietrzu. Zestaw wypoczynkowy technorattanowy LIGURITO VIII Off-WHITE Elite & Taupe jest elegancko zaprojektowany i doskonale sprawdzi się w plenerze. Zestaw ten został wykonany z ręcznie wyplatanego technorattanu, który jest bardzo podobny do naturalnego rattanu, ale jest od niego znacznie bardziej odporny, gdy jest używany na zewnątrz! Technorattan oferuje zwiększoną odporność na deszcz, wilgoć, śnieg, promieniowanie UV i wiele innych czynników! Jedną z zalet krzeseł Ligurito jest ich aluminiowa rama, która jest najbardziej odporna na warunki atmosferyczne spośród wszystkich mebli technorattanowych.

Odwiedź stronę

 

Narożnik ogrodowy z fotelem technorattan Amaro szary

Zestaw mebli Amaro wykonany jest z wysokiej jakości technorattanu, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Atrakcyjne wzornictwo sprawi, że stanie się on ulubionym miejscem wypoczynku w każdym ogrodzie. Ten szary splot ma szerokie zastosowanie, ponieważ łatwo się go czyści - wystarczy woda i szmatka! Innowacyjne techniki splatania dają niesamowity efekt, dzięki czemu cały zestaw wygląda jak najwyższej klasy. W przeciwieństwie do innych zestawów, ten Amaro może być pozostawiony na zewnątrz przez cały rok (jest odporny na warunki atmosferyczne).

Narożnik ogrodowy z fotelem technorattan Amaro szary

Odwiedź stronę

Brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Meble ogrodowe Corfu Fiesta Max brązowe to wysokiej jakości, niezwykle wytrzymały zestaw, który składa się z 2 foteli, 2 trzyosobowych sof ogrodowych oraz stołu Melody. Meble ogrodowe Corfu Fiesta Max brązowe to jeden z najchętniej wybieranych zestawów mebli tarasowych w Polsce ze względu na swoją konstrukcję i trwałość w trudnych warunkach. Do tego świetnie się prezentują! Duży stół pozwoli Ci wygodnie podać obiad lub zorganizować grilla na tarasie w pogodne dni!

Brązowe meble ogrodowe z wysokim stołem

Odwiedź stronę

 

Kilka słów o autorze...

Joanna, mieszkanka Katowic, której pasją są zwierzęta, podróże i oczywiście ogrody. Prócz uprawy roślin, uwielbia również przeglądać katalogi z meblami ogrodowymi i wyszukiwać prawdziwe perełki, które chętnie widziałaby w swoim ogrodzie. Posiada dwa urocze psy - kundelki Kajtka i Bąbla. W przyszłości chciałaby zamieszkać w Chorwacji lub w Hiszpanii.